O nás

O Magne

Naša história

Vydavateľstvo Magna vzniklo na začiatku roka 2017 s cieľom podporiť čítanie, propagovať aj nových autorov a dostať knihy viac medzi ľudí. Preto sa riadi mottom: „My nie sme len obyčajné vydavateľstvo, my sme Magna!“ Význam týchto viet pochopíte, keď chytíte do rúk nejakú z kníh z našej ponuky. Hneď od prvého okamihu pocítite lásku, s akou tím pracovníkov k nej pristupoval od prvého čítania rukopisu až po vloženie do police.

Naša cesta

Chceme, v prvom rade podporiť nových autorov, ktorí potrebujú pomoc vo svojich začiatkoch. Našou prioritou je, čo najviac kníh dostať medzi ľudí a tým podnietiť k čítaniu ako takému. V dnešnej dome techniky sa viac zameriavame na články a online časopisy ako na staré dobré čítanie pri svetle sviečky a relaxu. Čítanie nebolí, nepáli ani neodvráva, iba nám dáva možnosť zažiť niečo úžasné a v niektorých prípadoch sa aj čo to naučiť.

V našom obchode

V duchu motta vydavateľstva sa nesie aj náš online obchod. Zákazníkom ponúkame rôzne príbehy, od ženských románov, cez fantasy, rozprávky, až po poéziu.

PRÍBEHY

Nechajte sa rozmaznávať riadkami z našich kníh. Kúpou knihy cez náš obchod podporujete aj samotného autora.

Naša misia

Knižné vydavateľstvo Magna bolo založené z lásky ku knihám. Nezameriavame sa len na jeden druh prózy, ale sme inovatívni a flexibilní voči potrebám a túžbam našich čitateľov. Naším hlavným cieľom je maximálna podpora autorov, ktorým ponúkame širokú škálu možností. Nechceme obmedzovať, ale chceme tvoriť plnohodnotné diela. Každý autor má u nás plnú kontrolu nad svojou tvorbou. Ctíme si čitateľa, a preto je našou prioritou prinášať na knižný trh kvalitné diela. 

Náš tím

Zaviazali sme sa poskytovať prvotriedne služby spisovateľom, ktorí nám veria a preto robíme všetko, čo je v našich silách, aby sme splnili ich predstavy.

Naši partneri

Bez partnerov, ktorí naše ambície podporujú, by to neišlo.

X